Zabiegi z kwasami

Eksfoliacja kwasami to zabiegi z zastosowaniem zaawansowanych metod złuszczania i regeneracji skóry. W zależności od potrzeb skóry zawsze przed pierwszym zabiegiem przeprowadzamy szczegółową konsultację, podczas której dopieramy stosowny rodzaj zabiegu oraz odpowiadamy na wszelkie pytania kładąc nacisk na zalecenia po zabiegowe. Ważne aby pamiętać, że przed takim zabiegiem nie należy stosować preparatów z kwasami oraz kuracji retinoidami. Bezpośrednio przed zabiegiem nie należy także korzystać z solarium oraz kąpieli słonecznych.

Deep Phyto Peeling NOWOŚĆ

Innowacyjny system głębokiego złuszczania naskórka łączący w sobie skuteczne działanie kwasów AHA i BHA oraz mieszanki ziół. Dzięki tej kuracji możemy pozbyć się problemu jakim jest trądzik, blizny potrądzikowe, przebarwienia a także w znaczny stopniu poprawić elastyczność i jędrność skóry wizualnie ją odmładzając.

Zabieg można wykonać jako pojedynczy zabieg pielęgnacyjny lub intensywną kurację trwającą 1-3dni zabiegowe w zależności od potrzeb. Po kilku dniach od zabiegu rozpoczyna się proces odnowy skóry oraz złuszczania, które trwa 3-5dni. W tym okresie zalecana jest szczególna ostrożność oraz skrupulatna higiena złuszczającej się twarzy o czym zostaniesz poinformowany przed wyjściem. Po zakończonym procesie złuszczania obserwujemy “nową” świeżą skórę pozbawioną wcześniejszych niedoskonałości.

Glyco Exfoliant 50%

Połączenie kwasu glikolowego z mlekowym pozwala w krótkim czasie uzyskać pożdąne efekty. Specyfika działania tych substancji pozwala na rozjaśnienie przebarwień, poprawę nawilżenia i jędrności skóry, zredukowanie drobnych zmarszczek oraz wyrównanie pracy gruczołów łojowych.

Mandelic Exfoliant 40%

Mandelic Exfoliant jest zabiegiem rewitalizującym który możemy zastosować także dla cery wrażliwej. Delikatny kwas migdałowy jest wskazany w przypadku spadku nawilżenia skóry, szorstkości, drobnych zaburzeń pracy gruczołów łojowych oraz cery zmęczonej, szarej.

 

Vit C Peel

Innowacyjny kwas ferulowy w połączeniu z kwasem askorbinowym(wit. C) to doskonały peeling o niezwykłych właściwościach rozjaśniających, odmładzających, regenerujących i minimalizujących przebarwienia. Jest to jeden z niewielu kwasów który możemy stosować w okresie większego nasłonecznienia gdyż działa jako bariera ochronna przed promienieowaniem. Zalecany do każdej cery zwłaszcza Skóra sucha, wrażliwa, z widocznymi przebarwieniami, cera zmęczona i szara, pozbawiona blasku, nosząca charakterystyczne cechy „skóry palacza”.

 

S-Peel 20%

Peeling z kwasem salicylowym to ratunek dla tych którzy walczą z trądzikiem. Wyjątkowe właściwości tej substancji pozwalają jej przejść przez barierę naskórkową i głęboko podziałać na złagodzenie stanów zapalnych skóry, odblokować pory czy zniwelować powstałe wcześniej blizny. Kuracja kwasem salicylowym pozwoli Ci skutecznie rozprawić się z trądzikiem i odzyskać piękną zdrową cerę.

R-Peel 4%

Kompletny dwu fazowy system złuszająco-odmładzający na bazie retinolu. R-Peel jest intensywnym zabiegiem, który powoduje widoczne złuszczanie naskórka na kilka dni po zabiegu dzięki czemu uzyskujemy efekt poprawy gładkości skóry,
zmniejszenie głębokości zmarszczek, zwiększenie gęstości i poprawa napięcia skóry, wyrównanie kolorytu skóry, poprawy kondycji skóry, redukcja niedoskonałości.

T-Peel 15%

Peeling chemiczny TCA (kwas trójchlorooctowy) to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry. Polecany szczególnie dla skór cienkich i suchych, z obniżonym progiem bólu. Stymuluje odnowę komórkową skóry, działa złuszczająco i odmładzająco. Regeneruje skórę, poprawia jej grubość, napięcie oraz wygładza nierówności naskórka. Efekt intensywnego złuszczania naskórka może trwać nawet 7-10dni po zabiegu.