Zabiegi na ciało

Żelazko antycellulitowe

Twój mężczyzna nie będzie mógł Ci się oprzeć! Zelazko antycellulitowe rozwiązało kompleksy już nie jednej kobiety. Zabieg wykorzystuje aż trzy metody ujędrniania i modelowania ciała dzięki czemu po seri zabiegów możemy osiągnać tak wspaniałe efekty. Podniesione pośladki, ujędrniony brzuch, uda, ramiona ale także wygładzony cellulit czy zredukowane fałdki po ciąży już po kilku zabiegach!

Fale Radiowe RF

Często problemem staję się nadmiar skóry na brzuchu po ciąży. W tym przypadku rewelacyjnie sprawdzają się zabiegi z zastosowaniem fali radiowej. Dzięki zagęszczeniu struktury włókien kolagenowych skóra ponownie nabiera elastyczności, a fałdki skóry ściągają się i stają się co raz mniej widoczne. Fale RF to także dobre rozwiązanie na wiotką skórę ramion, cellulit czy rozstępy

Mezoterapia

Zredukujemy niechciane rozstępy! Skóra w momencie szybkiego przyrostu masy nadmiernie się rozciąga powodując pęknięcia włókien kolagenowych co uwidacznia się właśnie jako rozstępy. Skutecznym zabiegiem który pozwoli Ci w widoczny sposób zniwelować je jest mezoterapia mikroigłowa. Dzięki seryjnym nakłuciom skóra zostaje bardzo mocno pobudzona do regeneracji dzięki czemu produkowane są nowe włókna, a rozstępy zmniejszają się.

Lipoliza iniekcyjna

Uporczywe boczki czy oponka na brzuchu to już przeszłość. Lipoliza iniekcyjna to zabieg dzięki któremu możesz pozbyć się nawet 8cm z danej okolicy. Polegają one na ostrzykiwaniu miejsca nagromadzenia tkanki tłuszczowej specjalnym preparatem lipolitycznym, który powoduje rozpad komórek tłuszczowych a co za tym idzie zredukowanie obwodu. 

Mikrodermabrazja diamentowa

Plecy to bardzo zmysłowa część kobiecego ciała. Dlatego warto zadbać o delikatność i gładkość skóry w tym obszarze. Dzięki głębokiemu peelingowi jakim jest mikrodermabrazja diamentowa możesz już po jednym zabiegu cieszyć piękną delikatna skórą na plecach. Polecamy ją także na ramiona w przypadku krostek i szorstkości.