Kosmetologia Estetyczna

Wypełnianie zmarszczek

Podanie kwasu hialuronowego bezpośrednio w zmarszczki pozwala na natychmiastowy efekt spłycenia, który w przeciągu miesiąca od zabiegu będzie jeszcze bardziej widoczny. Wskazaniem do zabiegu są głębokie zmarszczki okolic oczu, bruzdy wargowo nosowe oraz zmarszczki marionetki. Efekty zabiegu utrzymują się 3-6 miesięcy w zależności od cech osobniczych. 

Mezoterapia Mikroigłowa

Zabieg mikronakłuwania skóry specjalnym aparatem pozwala na wprowadzenie aktywnych składników do głębokich warstw skóry. Dzięki temu jest to jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania i rewitalizacji skóry. Polecana jest w przypadku utraty jędrności skóry, zmarszczkach, rozstępach oraz cellulicie gdyż może zostać wykonana na praktycznie każdą partię ciała.

Mezoterapia Igłowa

Głęboka stymulacja skóry do regeneracji oraz intensywna kuracja nawilżająca i rewitalizująca dla skóry twarzy. Dzięki zastosowaniu różnych technik zabiegowych uzyskujemy efekt spłycenia zmarszczek i odnowy skóry. Wskazana w celu szybkiej odnowy skóry oraz jako terapia anty aging

Mezoterapia Igłowa Skóry Głowy

Dzięki mezoterapii igłowej czyli nakłuwaniu skóry głowy z wprowadzenie składników aktywnych możemy zahamować nadmierne wypadanie włosów. Ponad to dzięki poprawie mikrokrążenia komórkowego po serii zabiegów mogą zacząć pojawiać się nowe włosy. Zabieg polecamy wszystkim osobom z problemem nadmiernego wypadania włosów oraz łysieniem plackowatym

Lipoliza iniekcyjna

Pożegnaj swój podwójny podbródek! Lipoliza iniekcyjna to skuteczny zabieg aby pozbyc się miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej zarówno z ciała jak i podbródka. Przy niewielkiem nagromadzeniu wystarczą nawet 2-3 zabiegi. Należy pamiętać aby ten zabieg planować wcześniej gdyż po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna, a ostateczne efekty widac po kilku tygodniach.