Standardy i procedury bezpieczeństwa w związku z pandemią Covid-19Bardzo cieszymy się, że po długiej przerwie możemy wrócić do naszej pracy i wspaniałych klientek za którymi strasznie tęskniłyśmy.

Z uwagi na stan epidemii poniżej przedstawiamy podstawowe procedury dla naszych klientek by dbać o wspólne bezpieczeństwo żeby nas znowu nie zamknęli 😉 Bardzo prosimy o zapoznanie się z ich treścią oraz stosowanie się podczas naszych spotkań.

W SALONIE MOŻE PRZEBYWAĆ JEDNOCZEŚNIE

 MAX 2 KLIENTÓW

REZERWACJE TERMINÓW PROWADZIMY TYLKO TELEFONICZNIE LUB POPRZEZ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

INFORMACJE BEZPIECZEŃSTWA DLA NASZYCH KLIENTEK/KLIENTÓW

W trosce o bezpieczeństwo Twoje, innych klientów gabinetu oraz nasze proszę zapoznaj się z procedurą oraz zastosuj się do jej zaleceń byśmy wszyscy mogli spokojnie i komfortowo korzystać z dobrodziejstw kosmetologii

  1. Jeśli masz ochotę na chwile wytchnienia i pielęgnacji dokonaj rezerwacji terminu w Abacosun Wejherowo poprzez kontakt telefoniczny 884-687-333 lub media społecznościowe https://www.facebook.com/abacosun.wejherowo/
  2. Na umówiony termin prosimy o  punktualne przybycie i mimo, że lubimy wspólne rozmowy na recepcji to niestety tymczasowo prosimy o nie zabieranie ze sobą osób towarzyszących.
  3. Do salonu prosimy o przybycie w jednorazowych rękawiczkach oraz maseczce ochronnej dowolnego projektanta😉
  4. Po wejściu do salonu ZDEZYNFEKUJ dłonie płynem znajdującym się w podajniku tuż przy wejściu.
  5. Następnie zostaw swoje odzienie wierzchnie oraz torebkę na wieszaku lub w gabinecie
  6. Wypełnij ankietę zdrowia która poda Ci twoja kosmetyczka.
  7. W przypadku wizyty związanej ze stylizacją paznokci – zdejmij rękawiczki, wyrzuć je kosza po czym udaj się do łazienki w celu umycia dłoni.
  8. W przypadku wizyty dotyczącej zabiegów na ciało po wypełnieniu karty przygotuj się do zabiegu wg instrukcji, której udzieli Ci twój kosmetolog.
  9. Usiądź lub ułóż się wygodnie na miejscu wykonywania zabiegu i w pełni korzystaj z relaksującej wizyty w naszym salonie.
  10. Prosimy aby podczas wizyty nie korzystać z telefonów komórkowych.

Dokładamy wszelkich starań by zapewnić wyskoki poziom bezpieczeństwa podczas wykonywanych usług. Stosujemy środki ochrony osobistej takie jak rękawiczki, maseczki, fartuchy, przyłbice.

Po każdej klientce dezynfekujemy wszystkie dotykane pwierzchnie.

Organizujemy pracę by ograniczyć kontakt klientek w salonie.

Prowadzimy ankiety zdrowia kwalifikujące do zabiegu.

W miarę możliwość zamieniłyśmy narzędzie na jednorazowe.

MIŁEJ WIZYTY W ABACOSUN WEJHERWO