NOWOŚĆ NA ZMARSZCZKI MIMICZNE

Nowa Mezoterapia Igłowa!!!

Mezoterapia igłowa jest jedną z najskuteczniejszych terapii anty-aging. Dzięki niej bardzo intensywnie pobudzamy procesy regeneracyjne w skórze oraz głęboko odżywiamy poprzez podanie mezokoktajli. Dzięki temu skóra nabiera młodzieńczego wyglądu, zdrowego blasku a ponadto zostaje odmłodzona.

Dla małego przypomnienie (jeśli jeszcze nie miałaś przyjemności korzystać z zabiegu) zabieg polega na podaniu składników aktywnych do głębszych warstw skóry poprzez nakłucia. W trakcie zabiegu wykorzystuje się różne techniki nakłuć głębsze lub płytsze podając preparat do skóry. Zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale dla tych efektów warto wytrzymać chwilę dyskomfortu.

Z przyjemnością prezentujemy nasz nowy koktajl właśnie do mezoterapii igłowej dzięki któremu efekt odmłodzenia skóry jest jeszcze lepszy! Venom BTX zawiera między innymi peptydy działające podobnie jak botoks ale jest zdecydowanie bezpieczniejszy. Dzięki temu uzyskujemy wspaniały efekt zredukowania zmarszczek mimicznych takich jak lwia zmarszczka, kurze łapki czy bruzdy wargowo nosowe.

Mezoterapie BTX możemy wykonać jako jednorazowy zabieg lub jako intensywną kurację tj. 3-4 razy w odstępie 10-14dni.

Jeszcze jeden ważny szczegół, który pewnie Cię interesuję. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona ale w większości przypadków następnego dnia po zabiegu można wrócić do codziennych czynności 😉

Koszt jednego zabiegu na twarz to 300zł, a twarz szyja i dekolt to 350zł.

Przypominam, że jesień to najlepszy czas na tego typu zabiegi także nie zastanawiaj się <3 <3 <3

884-684-333